• Osiągnięcia- rok szkolny 2013/2014

• Sport

Rok szkolny 2013/2014

Ogólnopolski konkurs plastyczny na opracowanie i zaprojektowanie plakatu promującego turniej piłkarski dziewcząt i chłopców ORLIK 5

Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe chłopców

Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

Powiatowe indywidualne biegi przełajowe chłopców

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt

Powiatowy Turniej Unihokeja Chłopców

Drużyna w składzie Bartosz Górka, Kamil Komorowski, Kacper Śmiechowski, Kacper Kociński, Konrad Słomka, Dominik Kowalczyk, Piotrek Świąder, Adrian Płaskociński zajęli III miejsce.

Powiatowy Turniej Unihokeja Dziewcząt

Drużyna w składzie Aleksandra Wolak, Aleksandra Katus, Anna Mastalerz, Natalia Ofiara, Natalia Szatan, Magdalena Szot, Aneta Broda zajęła IV miejsce.

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

z  okazji 11 listopada - etap międzygminny

Drużyna w składzie Bartosz Górka, Kamil Komorowski, Konrad Wójcik, Adrian Płaskociński, Mateusz Nowakowski, Mateusz Kołodziejczyk, Michał Brzeziński, Krystian Ślendakowski zajęła VI miejsce.

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

z okazji 11 listopada - etap międzygminny

Drużyna w składzie Aneta Broda, Magdalena Szot, Patrycja Okrój, Diana Wodzińska, Natalia Świniarska, Daria Bieniek, Weronika Słomka, Patrycja Klocek zajęła IV miejsce.

Gminna Piłka Nożna Chłopców

Drużyna w składzie Kacper Śmiechowski, Kacper Kociński, Patryk Rędzia, Adam Rędzia, Piotrek Świąder, Dominik Kowalczyk, Konrad Słomka, Michał Sumiński, Bartosz Górka, Kamil Komorowski zajęli III miejsce.

Gminna Piłka Nożna Dziewcząt

Drużyna w składzie Aleksandra Wolak, Aleksandra Katus, Monika Wójcik, Anna MAstalerz, Natalia Szatan, Natalia Ofiara, Aneta Broda, MAgdalena Szot zajęła II miejsce.

IV TURNIEJ ORLIKA o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10 -11 lat chłopcy - eliminacje wojewódzki

Drużyna w składzie Bartosz Górka, Kamil Komorowski, Mateusz Nowakowski, Adrian Płaskociński, Konrad Wójcik, Michał Brzeziński, Mateusz Kołodziejczyk, Krystian Ślendakowski zajęli III  miejsce

IV TURNIEJ ORLIKA o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej 12 -13 lat chłopcy - eliminacje międzygminne

Drużyna w składzie Kacper Kociński, Dominik Kowalczyk, Patryk Rędzia, Konrad Słomka, Michał Sumiński, Kacper Śmiechowski, Piotrek Świąder, Adam Rędzia zajęli III miejsce.

IV TURNIEJ ORLIKA o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej 12 -13 lat dziewczęta -eliminacje międzygminne

Drużyna w składzie Aleksandra Katus, Anna Mastalerz, Natalia Ofiara, Natalia Szatan, Aleksandra Wolak, Monika Wójcik, Patrycja Glibowska zajęła III miejsce.

IV TURNIEJ ORLIKA o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10 -11 lat chłopcy - eliminacje międzygminne

Drużyna w składzie Bartosz Górka, Kamil Komorowski, Mateusz Nowakowski, Adrian Płaskociński, Konrad Wójcik, Michał Brzeziński, Mateusz Kołodziejczyk, Krystian Ślendakowski zajęli I  miejsce i tym samym awansowali do eliminacji wojewódzkich.

IV TURNIEJ ORLIKA o puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii wiekowej 10-11 lat dziewczęta- eliminacje międzygminne

Drużyna w składzie Aneta Broda, Patrycja Okrój, Magdalena Szot, Martyna Bieniek, Daria Bieniek, Weronika Słomka, Diana Wodzińska, Natalia Świniarska, Patrycja Klocek zajęła IV miejsce.