Aktualności

          • Podsumowanie sukcesów uczniów i rozstrzygnięcie konkursu „W zielone gramy”

          • Apel podsumowujący sukcesy uczniów był również okazją do wręczenia nagród i dyplomów za sukcesy w konkursach bibliotecznych:
            Oto laureaci konkursu " W zielone gramy" :
            Klasy młodsze
            1.  Iga Jemiołek i Zuzia Żarłok
            2. Amelia Ofiara
            3. Zuzia Żarłok
            4. Mikołaj Turliński
            Klasy starsze:
            1. Sara Firlej
            2. Alicja Romanowska
            3. Karina Szczęk,
            4.Julia Adamczyk
            Wyróżnienia:
            Amelia Białkowska i Maria Dyziak

            Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

            Konkurs dla klasy 1 na okładkę najciekawszej przeczytanej książeczki:
            Lena Jurek
            Marcelina Popiel

            Gratulujemy aktywnym czytelnikom naszej biblioteki.

          • VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Starych Zawadach

          • Dnia 18 czerwca odbył się w naszej szkole VIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły w Starych Zawadach. Do turnieju zameldowały się drużyny ze szkoły w Wierzchowinach, Ludwikowie, Bierwcach, Jedlance i  my – gospodarz turnieju szkoła Stare Zawady. Piłkarską rywalizację sportową otworzył pan dyrektor Roman Wójcik witając wszystkich zawodników i ich opiekunów – nauczycieli wychowania fizycznego, życząc przy tym gry w myśl zasady fair-play. Zawody odbywały się systemem „każdy z każdym” 2x po 8 minut. Zwycięską drużyną turnieju została drużyna piłkarska z Jedlanki, natomiast nasi chłopcy zajęli 2 miejsce.  Na 3 miejscu uplasowała się szkoła z Ludwikowa, za nią szkoła z Wierzchowin, a następnie szkołą z Bierwiec. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary za udział. Nagrodę otrzymał także najlepszy strzelec turnieju – Mikołaj Szymański z Jedlanki, który zdobył 13 bramek. Na zakończenie wszyscy zawodnicy dostali słodki upominek, a następnie zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników turnieju piłkarskiego.

          • Projekt edukacyjny w kl. VI - "Ja w relacjach"

          • Z radością dzielimy się informacją, że uczniowie klasy VI zakończyli udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Fundacji Uniwersytet Dzieci „Ja w relacjach”, realizowanym pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.                                          

            Wszyscy uczestnicy, w uznaniu za zaangażowanie i aktywną pracę, otrzymali certyfikaty – serdecznie gratulujemy!                                                                

            Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie rozwijali kluczowe kompetencje społeczne i emocjonalne. Doskonalili umiejętność asertywnej i świadomej komunikacji, uczyli się budować dobre relacje, lepiej rozumieć siebie i innych, a także wzmacniać poczucie własnej wartości i uważność.                                                                                            

            Projekt był pełen inspirujących działań, współpracy i refleksji – zarówno w pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Zdobyte doświadczenia i umiejętności z pewnością będą towarzyszyć uczniom każdego dnia, nie tylko w szkolnej rzeczywistości.                                               

            Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę oraz otwartość na rozwój!

          • Wolontariusz Roku

          • Dnia 18 czerwca 2026 roku, podczas uroczystego apelu, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu wyróżnił uczniów, którzy w roku szkolnym 2025/2026 wykazali się największym zaangażowaniem w działalność charytatywną.

            Tytuł Wolontariusza Roku otrzymali:
            • Marcel Górski, Lena Jurek, Igor Romanowski, Agata Zygarek – klasa I
            • Iga Jemiołek, Jakub Świniarski – klasa II
            • Emilia Romanowska – klasa IV
            • Ewa Romanowska – klasa V
            • Blanka Kocińska, Wojciech Stachowiak – klasa VI

            Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie, trud oraz wielkie serce okazywane innym!

          • Wyróżnienia za działalność charytatywną

          • Dnia 18 czerwca 2026 roku Szkolne Koło Wolontariatu przyznało wyróżnienia za działalność charytatywną w roku szkolnym 2025/2026. Pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki otrzymali uczniowie, którzy najaktywniej angażowali się w pomoc potrzebującym.

            Wśród wyróżnionych znaleźli się:
            • Jan Sąpór, Anna Żarłok, Teodor Sąpór, Oliwia Świniarska, Natalia Świniarska – oddziały przedszkolne
            • Alicja Chojnacka, Gabriela Sąpór – klasa I
            • Iga Murawska – klasa II
            • Julia Chojnacka – klasa III
            • Zuzanna Żarłok – klasa IV
            • Oliwia Kocińska – klasa VI
            • Nikola Radecka, Alicja Romanowska – klasa VIII

            Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, wrażliwość i chęć niesienia pomocy innym!

          • Szkolny konkurs "Zbiórka surowców wtórnych"

          • Konkurs ekologiczny „Zbiórka surowców wtórnych”, organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu, został podsumowany 18 czerwca 2026 roku. Pamiątkowe dyplomy oraz upominki otrzymali uczniowie, którzy w tym roku szkolnym zebrali największą ilość surowców wtórnych.                                                                              
            Laureaci konkursu:
            • I miejsce – Jakub Rdzanek, klasa V
            • II miejsce – Wojciech Stachowiak, klasa VI
            • III miejsce – Alan Wodziński, klasa VIII                            

            Wyróżnienie:
            • Zuzanna Rus – oddział przedszkolny                                          

            Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz troskę o środowisko naturalne.

          • Rajd rowerowy uczniów klasy 5

          • Uczniowie klasy 5 pod opieką pani Iwony Sochy, pani Iwony Śmiechowskiej oraz pani Karoliny Wziątek wzięli udział w wyjątkowym rajdzie rowerowym. Celem rajdu było aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, promowanie ekologicznego transportu i zdrowego stylu życia oraz integracja zespołu klasowego. Miejscem odpoczynku i wspólnej zabawy było gospodarstwo Państwa Magdaleny i Piotra Muc, rodziców jednej z uczennic, którzy bardzo serdecznie przyjęli naszą grupę.

            Podczas pobytu dzieci miały okazję obcować z wieloma zwierzętami. W gospodarstwie mogły podziwiać kucyki, konie, alpaki, kozy, gołębie, psy, koty oraz krowy. Uczniowie z dużym zaangażowaniem karmili zwierzęta, a także wyprowadzali je na spacery. Była to dla nich niezwykle ciekawa i wartościowa lekcja kontaktu z naturą.

            Nie zabrakło również aktywności sportowych i wspólnych zabaw. Uczniowie grali w piłkę i badmintona, a także bawili się w berka i chowanego. Piękna pogoda sprzyjała spędzaniu czasu na świeżym powietrzu i dostarczyła wszystkim wielu radosnych chwil.

            Po aktywnej zabawie uczestnicy rajdu mogli odpocząć przy ognisku z pieczonymi kiełbaskami. Czekał na nich także słodki poczęstunek oraz zdrowe, świeże owoce. Wspólny posiłek był doskonałą okazją do rozmów i integracji.

            Serdecznie dziękujemy Państwu Magdalenie i Piotrowi Muc za gościnność, życzliwość oraz udostępnienie swojego gospodarstwa. Dzięki Państwa zaangażowaniu uczniowie mogli przeżyć niezapomniany dzień pełen atrakcji, ruchu i kontaktu z przyrodą.

          • JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM

          • 12 czerwca o godzinie 10 nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji czytelniczej o przedziwnym tytule: "JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM".
            Uczniowie klas 1- 6 spotkali się na sali gimnastycznej by sobie poczytać. Były momenty głośnego wspólnego czytania, jak i chwila na indywidualne spotkanie z kolorową książką. Na zakończenie bawiliśmy się komponując z własnych ciał napis: CZYTAMY.
            Wszystko po to aby uczniowie polubili obcowanie z książką. Bo, zgodnie z naszym hasłem - CZYTAM - I ŚWIAT JEST KOLOROWY, czytanie pobudza wyobraźnię, poprawia humor, rozwija wrażliwość- sprawia że patrzymy na życie z większym optymizmem.
            Zaczytanych wakacji moi drodzy!

          • XXI Rowerowy Zlot Gwieździsty z metą w gminie Przytyk

          • To już XXI edycja wydarzenia promującego turystykę rowerową, piękno doliny Radomki oraz utworzone i zmodernizowane szlaki rowerowe na terenie naszych gmin. 12 czerwca młodzież szkolna z terenu Związku Gmin „Radomka” spotkała się na wspólnym pikniku rowerowym przy zaporze czołowej Zbiornika Wodnego w Domaniowie. Tradycyjnie uczestnicy przybyli z gmin: Przysuchy, Wieniawy, Wolanowa, Zakrzewa, Przytyka i Jedlińska, by wspólnie zakończyć rajd podczas integracyjnego wydarzenia nad zalewem. Na uczestników czekały liczne konkursy z nagrodami, widowiskowe rowerowe show Jonasza Pakulskiego, strefy aktywności takie jak tor przeszkód zakręconych rowerów i strefa refleksu oraz poczęstunek. Z radością informujemy, że Nikola Radecka, uczennica klasy 8, zdobyła WYRÓŻNIENIE w Konkursie Wiedzy o Związku Gmin „Radomka”! Nikoli serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w szkole ponadpodstawowej! Jesteśmy dumni!

            Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Zlot został objęty patronatem honorowym Starosty Radomskiego Waldemara Trelki.

          • Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Family Drift 11”

          • W dniu 11 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Family Drift 11”. Konkurs był wspólną inicjatywą organizatorów motopikniku oraz dyrektora szkoły pana Romana Wójcika. Tegoroczny „Family Drift”, połączony z akcją charytatywną „Jedziemy dla Dominika”, został objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Jedlińsk pana Kamila Dziewierza.

            Przedszkolaki oraz uczniowie klas I–VIII mieli za zadanie wykonać plakat promujący wydarzenie, które łączy pasję do motoryzacji z niesieniem pomocy osobom potrzebującym.

            Po obejrzeniu wszystkich prac konkursowych jury postanowiło przyznać:

            • I miejsce – Filipowi Popielowi z klasy VI. Laureat otrzymał pamiątkowy dyplom oraz voucher na lot widokowy helikopterem.
            • II miejsce – Nikoli Radeckiej z klasy VIII. Uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom oraz voucher na przejazd samochodem driftingowym.
            • III miejsce ex aequo – Szymonowi Kowalczykowi z klasy „0” oraz Marcelowi Górskiemu z klasy I.

            Jury przyznało również cztery wyróżnienia, które otrzymali:

            • Maja Kwaśniewska z klasy II,
            • Franciszek Wziątek z klasy II,
            • Lena Piwowar z klasy II,
            • Nikola Życka z klasy „0”.

            Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu również zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i drobnymi upominkami przekazanymi przez organizatorów.

            Serdecznie dziękujemy organizatorom „Family Drift 11” za współpracę, zaangażowanie oraz ufundowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników konkursu. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Anety Stzreleckiej oraz wychowawczyń oddziałów przedszkolnych Pani Mileny i Lidii  za organizację konkursu w naszej szkole, zaangażowanie w jego przeprowadzenie oraz stworzenie uczniom możliwości rozwijania swoich talentów plastycznych.

            Prace konkursowe będzie można podziwiać podczas wydarzenia „Family Drift 11”, na które serdecznie zapraszamy.

          • "Szkoło Pomóż i Ty"

          • Szkolne Koło Wolontariatu, odpowiadając na apel Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych, zakończyło 11 czerwca 2026 r. akcję charytatywną „Szkoło Pomóż i Ty”. W ramach inicjatywy rozprowadzaliśmy zakładki – symboliczne cegiełki w cenie 5 zł. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i pracowników szkoły udało się zebrać 255 zł, które zostały przekazane na rzecz fundacji.

            W tym roku wspieraliśmy 9-letniego Kubę Kuczyńskiego, który potrzebuje stałej rehabilitacji oraz zajęć neurologopedycznych, by móc dalej robić postępy.

            Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie!

          • „Góra Grosza”.

          • Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej za aktywny udział w XXVI edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Góra Grosza”.
            Każdy, kto chciał wesprzeć dzieci z Towarzystwa Nasz Dom – wychowujące się poza rodziną – mógł wrzucać grosze oraz inne datki do przygotowanych skarbonek.
            Dzięki Waszej hojności udało się w tym roku zebrać 165,31 zł na rzecz potrzebujących dzieci. Dziękujemy za okazane serce!

          • III Masowe Biegi Przełajowe Ziemi Jedlińskiej

          • III MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZIEMI JEDLIŃSKIEJ ZAKOŃCZONE SUKCESAMI 3 czerwca na terenie naszej szkoły PSP im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach odbyły się masowe biegi przełajowe. Biegi, podobnie jak w ciągu ostatnich trzech lat, były współorganizowane przez pana Mirosława Górkę (członka zarządu Ludowych Zespołów Sportowych), Wójta Gminy Jedlińsk Pana Kamila Dziewierza oraz dyrektora szkoły Pana Romana Wójcika. Głównym celem tej imprezy jest popularyzowanie biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży jako jednej z głównych form masowych kultury fizycznej w środowisku wiejskim. Naszą szkołę reprezentowało 32 uczniów z klas 1-8 i oddziałów przedszkolnych. Ogromne gratulacje dla medalistów i wszystkich biegających, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych. oty medal otrzymał: Antoni Kaźmierczak Srebrne medale otrzymali: Oskar Sąpór, Karina Szczęk, Kacper Taborek, Brązowe medale otrzymali: Nataniel Jończyk, Alicja Muc, Irena Zakrzewska, Jakub Rdzanek Każdy wyżej wymieniony uczeń otrzymał medal z rąk dyrektora pana Romana Wójcika i pana Mirosława Górki Wyjątkowe wyróżnienie otrzymała również Nadia Jemiołek, która odebrała z rąk Mirosława Górki puchar dla najmłodszej uczestniczki zawodów. Pozostali uczniowie, którzy brali udział w biegach: Oliwia Madej, Szymon Kowalczyk, Oliwia Świniarska, Gabriel Religa, Nadia Jemiołek, Jan Sąpór, Franciszek Piwowar, Gabrysia Sąpór , Igor Romanowski, Alan Wziątek, , Adam Kosno, Jakub Swiniarski, Lena Jemiołek, Mikołaj Turliński, Zuzanna Eleryk, Maja Rokicińska, Oliwia Kosno, Antoni Jemiołek, Maria Dyziak, Miron Jończyk, Karina Kołątaj, Sara Firlej, Natalia Kowalik, Kacper Puk. Na zakończenie biegów odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez Wójta Gminy Jedlińsk pana Kamila Dziewierza. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za piękną sportową postawę. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

          • XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Wioski bez troski” etap wojewódzki

          • W Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie dnia 01 czerwca 2026 roku odbyło się uroczyste podsumowanie etapu wojewódzkiego XVI Konkursu Plastycznego „ Wioski bez troski”. Miło nam poinformować, że w grupie wiekowej 4-8 nasza uczennica Karina Szczęk zajęła I miejsce. Fundatorem nagród dla laureatów pierwszych miejsc był Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie. Jesteśmy bardzo dumni z jej sukcesu. Gratulujemy !!!

          • Droniada Junior 2026 w Rybniku.

          • 28 maja drużyna naszej szkoły w składzie Nataniel Jończyk i Adam Michalak, pod opieką pani Iwony Śmiechowskiej, reprezentowała naszą szkołę podczas międzynarodowego finału turnieju Droniada Junior 2026 w Rybniku. Droniada Junior to prestiżowy cykl turniejów, w których dzieci i młodzież rozwijają swoje umiejętności w zakresie programowania, sterowania dronami oraz zasad bezpiecznego latania. To wyjątkowe połączenie nauki, nowoczesnych technologii i dobrej zabawy, które uczy kreatywności, odpowiedzialności oraz współpracy.

            Dla naszej szkoły był to ogromny sukces. Po raz pierwszy nasi uczniowie wzięli udział w tym wymagającym konkursie i dotarli aż do międzynarodowego finału! Droga do tego etapu nie była łatwa. Najpierw uczestnicy zmierzyli się z testem online sprawdzającym wiedzę o funkcjonowaniu dronów, następnie przeszli eliminacje w Warszawie, by ostatecznie znaleźć się w gronie najlepszych drużyn podczas finału w Rybniku.

            W finale nasi reprezentanci musieli wykazać się wszechstronnymi umiejętnościami: sterowali dronem na symulatorze, przygotowywali projekt oraz wykonywali praktyczny lot dronem na czas po wymagającym torze przeszkód, który wymagał dużej precyzji, koncentracji i doskonałej koordynacji.

            Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięcia Nataniela i Adama. Ich zaangażowanie, wytrwałość i pasja do nowych technologii są najlepszym dowodem na to, że warto rozwijać swoje zainteresowania i podejmować ambitne wyzwania.

            Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów! 

          • Wiosenna zbiórka karmy

          • 29 maja 2026 roku Szkolne Koło Wolontariatu podsumowało  akcję charytatywną „Wiosenna zbiórka karmy”, której celem było wsparcie czworonożnych podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Urbanowie.

            Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej społeczności szkolnej udało się zebrać aż 105 kg karmy, którą przekazaliśmy opiekunowi schroniska.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w akcji!

          • XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Wioski bez troski” etap rejonowy

          • W siedzibie KRUS w Radomiu dnia 27 maja 2026 roku o godzinie 11.00 odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego XVI Konkursu Plastycznego „ Wioski bez troski”. Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, że w II kategorii wiekowej tego konkursu nasza uczennica Karina Szczęk zajęła I miejsce, a uczeń Filip Popiel otrzymał wyróżnienie. Jesteśmy bardzo dumni bo to jeszcze nie koniec sukcesów. Otóż w kategorii I również mamy nagrodzonych i wyróżnionych uczniów. Uczeń Nikodem Szczęk zajął III miejsce a uczennica Marcelina Popiel została wyróżniona w tej kategorii wiekowej. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Na konkurs do KRUS zostało przekazane osiem prac. Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w tym konkursie tj. Gabriela Sąpór, Teodor Sąpór, Gabriel Religa, Ignacy Gut otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim uczniom dziękujemy za wykonanie prac plastycznych i udział w konkursie.

          • Anatomia na żywo i spacer po stolicy – wyjątkowy dzień w Warszawie

          • 22 maja uczniowie klas 5, 7 i 8 uczestniczyli w niezwykle ciekawej wycieczce do Warszawy, której głównym punktem było zwiedzanie światowej sławy wystawy Body Worlds – Pulse. Ekspozycja, stworzona przez dr Gunther von Hagens oraz kuratorkę wystawy dr Angelina Whalley, w niezwykle interesujący sposób ukazuje budowę i funkcjonowanie ludzkiego organizmu oraz wpływ codziennych nawyków na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

            Podczas zwiedzania wystawy uczniom towarzyszył przewodnik, który w bardzo ciekawy i przystępny sposób opowiadał o prezentowanych plastynatach, budowie ludzkiego ciała oraz pracy poszczególnych narządów i układów. Dzięki jego wyjaśnieniom młodzież mogła lepiej zrozumieć funkcjonowanie organizmu człowieka oraz dowiedzieć się, jak ważny wpływ na zdrowie mają ruch, odpowiednia dieta, odpoczynek i codzienne nawyki.

            Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali autentyczne eksponaty przedstawiające mięśnie, narządy oraz układy odpowiedzialne za funkcjonowanie organizmu. Nowoczesne instalacje multimedialne dodatkowo ułatwiały zrozumienie omawianych zagadnień i podkreślały edukacyjny charakter wystawy. Była to niezwykle wartościowa lekcja anatomii, biologii i edukacji zdrowotnej, która skłoniła uczniów do refleksji nad własnym stylem życia i potrzebą dbania o zdrowie.

            Po zakończeniu zwiedzania uczniowie udali się na posiłek, a następnie na spacer zwiedzając Stare Miasto w Warszawie, gdzie mogli podziwiać piękne zabytki stolicy oraz wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze. Wycieczka do Warszawy była doskonałą okazją do zdobywania wiedzy, rozwijania zainteresowań i integracji uczniów.

          • Powiatowy Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców

          • 14 maja nasi uczniowie wzięli udział w Powiatowym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu długim – dziewczęta na dystansie 600 m, a chłopcy 1000 m.

            Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie: Karina Szczęk, Agata Piwowar, Maria Dyziak, Zuzanna Eleryk, Dorota Świdzikowska oraz Alicja Muc.

            Drużynę chłopców tworzyli: Oskar Sąpór, Jakub Ofiara, Jakub Rdzanek, Kacper Taborek oraz Miron Jończyk.

            Z ogromną dumą informujemy, że zarówno drużyna dziewcząt, jak i chłopców wywalczyła II miejsce!

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników, sportowej walki oraz godnego reprezentowania naszej szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów! 

          • Szkoła pachniała popcornem!

          • Fani popcornu znowu byli zadowoleni, ponieważ przez 2 dni (7 i 8 maja) mogli cieszyć się tym przysmakiem z kukurydzy. Były dostępne popcorny małe, popcorny duże, mega popcorny i inne promocje na popcorn. Zainteresowanie było duże. Na każdej przerwie ustawiały się kolejki po popcorn, a w całej szkole pachniało prażoną kukurydzą.

    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach
      • tel: 48 32-16-078
        e-mail: sekretariat@szkolazawady.onmicrosoft.com
      • Stare Zawady 30A
        26-660 Jedlińsk
        woj. mazowieckie
        Poland
  • Galeria zdjęć

    • brak danych